Корзина
31 отзыв
ПроизводителиПоказать всеСвернуть
Контакты
ФОП Данилевская Н.В.
+380676143772
+380634202520
Наталья Витальевна
УкраинаЗапорожская областьЗапорожьеул Чаривная,161
Карта

Экзодерил раствор 1% 10мл

Экзодерил раствор 1% 10мл
  • В наличии

225 грн.

Экзодерил раствор 1% 10мл
225 грн.
В наличииЭкзодерил раствор 1% 10мл
+380676143772
  • +380634202520
+380676143772
  • +380634202520
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Препарат применяют при грибковых инфекциях кожи, вызванных микроорганизмами, чувствительными к действию препарата, в том числе:
- эпидермофитии кожных складок и стоп, в том числе вызванные Epidermophyton floccosum;
- трихофитии, в том числе вызванные Trichophyton rubrum и Trichophyton mentagrophytes;
- грибковые поражения волосистой части головы (микроспория);
- кандидозные поражения кожи;
- грибковые поражения ногтей (онихомикозы);
- препарат также применяется для лечения пациентов, страдающих отрубевидным лишаем и микозами, осложненными вторичной бактериальной инфекцией;
- препарат в форме раствора применяется для лечения грибковых поражений наружного слухового прохода.

Екзодерил® – протигрибковий засіб класу аліламінів. Його активним інгредієнтом є нафтифіну гідрохлорид, механізм дії якого пов’язаний з інгібуванням дії ергостеролу.

Нафтифін активний щодо дерматофітів, таких як трихофітон, епідермофітон і мікроспорум, дріжджових (Candida), пліснявих (Aspergillus) та інших грибів (наприклад, Sporothrix Schenckii). Щодо дерматофітів і аспергіл, нафтифін in vitro чинить фунгіцидну дію, щодо дріжджових грибів – проявляє фунгіцидну або фунгістатичну активність залежно від штаму мікроорганізму.

Екзодерил® виявляє також антибактеріальну активність щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, які можуть спричиняти вторинні бактеріальні інфекції поряд з мікотичними ураженнями.

Крім того, Екзодерил® має протизапальні властивості, що сприяє швидкому усуненню симптомів запалення і свербежу. Завдяки швидкому проникненню препарату у шкіру та утворенню стійких протигрибкових концентрацій у різних шарах шкіри Екзодерил® можна застосовувати 1 раз на добу.

Діти.

Даних щодо ефективності та безпеки застосування препарату дітям недостатньо, тому не рекомендується призначати Екзодерил пацієнтам цієї вікової категорії.

 

Спосіб застосування та дози.

Розчин Екзодерилу® слід наносити на уражену поверхню шкіри та сусідні з нею ділянки 1 раз на добу після її ретельного очищення та висушення, захоплюючи приблизно 1 см здорової ділянки  шкіри по краях зони ураження.

Тривалість лікування: при дерматомікозах – 2-4 тижні (у разі необхідності – до 8 тижнів);                                      при кандидозах – 4 тижні; при інфекціях нігтів –  до 6 місяців.

При грибкових захворюваннях нігтів препарат рекомендується застосовувати 2 рази на добу. Перед першим застосуванням необхідно максимально видалити уражену частину нігтя ножицями або пилкою для нігтів (для полегшення цієї процедури за рекомендацією лікаря нігті можна обробити спеціальним розм’якшуючим засобом).

При мікозах зовнішнього слухового проходу лікування має тривати не менше 14 днів. Місцеве лікування слід проводити шляхом вкладання у вухо ватних турунд, змочених розчином Екзодерилу®, на 5-8 хвилин 1-2 рази на добу.

Для запобігання рецидивам лікування препаратом слід продовжувати не менше 2 тижнів після зникнення основних симптомів захворювання.

 

 

Характеристики
Основные
Производитель  Globopharm
Страна производительАвстрия
Форма выпускаЖидкость
Объем10.0 (мл)
Информация для заказа
  • Цена: 225 грн.
Отзывы о товаре