Корзина
25 отзывов
ПроизводителиПоказать всеСвернуть
Контакты
ФОП Данилевская Н.В.
+380676143772
+380634202520
Наталья Витальевна
УкраинаЗапорожская областьЗапорожьеул Чаривная,161
Карта

Лактимак Форте №30 капсулы пробиотик и пребиотик

Лактимак Форте №30 капсулы пробиотик и пребиотик
 • В наличии

181 грн.

Лактимак Форте №30 капсулы пробиотик и пребиотик
181 грн.
В наличииЛактимак Форте №30 капсулы пробиотик и пребиотик
Купить
+380676143772
 • +380634202520
Купить
+380676143772
 • +380634202520
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Биологически активная добавка Лактимак форте в капсулах №30 представляет собой пробиотик нового поколения. Поскольку средство обеспечивает нормализацию естественной микрофлоры в человеческом организме и не имеет пагубного воздействия на жизненно важные системы, средство не является лекарственным препаратом.

 

 

Показания к применению:

Лактимак Форте применяют для восстановления микрофлоры кишечника при следующих состояниях:

 • Нарушении равновесия микрофлоры кишечника, которое характеризуется такими симптомами как диарея, запор, вздутие живота, метеоризм, тошнота, рвота, отрыжка, боль в животе
 • Острой и хронической бактериальной диареи;
 • Острой вирусной диареи;
 • Диареи путешественников;
 • Профилактике и лечении диареи, связанных с приемом антибиотиков;
 • Псевдомембранозном колите и заболеваниях обусловленных Clostridium difficile;
 • Синдроме раздраженного кишечника;
 • Диареи, связанной с длительным энтеральным, нерегулярным и нерациональным питанием;
 • Нарушении микрофлоры при пониженном иммунитете, стрессах.

 

 

Перед применением рекомендуется консультация с врачом.

Склад:

 

1 капсула уповільненого вивільнення містить:

 

Lactobacillus acidophilus 500 млн, Lactobacillus rhamnosus 1 млрд, Sacchromyces boulardii 30 млн, Bifidobacterium lactis 275 млн, Bifidobacterium longum 1 млрд, Clostridium butyricum 2 млн, Bacillus clausii spores 2 млрд, Fructo oligosaccharides 100 мг.

 

 

 

Механізм дії: Лактімак Форте містить збалансовану комбінацію пробіотика та пребіотика, які відновлюють нормальну мікрофлору кишечника та сприяють зміцненню імунітету.

 

 

 

 

 

За рахунок вмісту Saccharomyces boulardii Лактімак Форте має посилену захисну та відновлювальну здатність відносно нормальної кишкової мікрофлори. Головний механізм дії пов'язаний з прямим антагонізмом (антимікробна дія), що зумовлений здатністю Saccharomyces boulardii пригнічувати ріст патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів та грибів, що порушують біоценоз кишечнику, таких як: Clostridium difficile, Clostridium pneumoniae, Staphуlococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Candida krusei, Candida pseudotropical, Candida albicans, Salmonella typhi, Salmonella enteritidis, Escherichia coli, Shigella dysenteriae, Shigella flexneri, Klebsiella, Proteus, Vibrio cholerae, а також Enthamoeba hystolitica, Lambliae; Enterovirus, Rotavirus.

 

 

 

Лактімак Форте виявляє стійку ефективність при прийомі антибіотиків та протигрибкових препаратів, що обумовлено генетичною стійкістю Saccharomyces boulardii до антибіотиків, а також стійкістю пробіотичних бактерій до протигрибкових препаратів.

 

 

 

Бактерії, що входять до складу дієтичної добавки, також беруть участь у метаболізмі білків, жирів, вуглеводів, нуклеїнових і жовчних кислот, активізують роботу імунної системи за рахунок стимулювання синтезу імуноглобулінів, інтерферонів, цитокінів. Беруть участь у формуванні місцевого імунітету, активізують репарацію слизових оболонок та знижують чутливість кишкового епітелію до патогенних бактерій.

 

 

 

Бактерії виступають також природнім біосорбентом, який нейтралізує токсини, акумулює токсичні речовини та виводить їх з організму, завдяки чому зменшується надмірне токсичне навантаження та алергізація організму.

 

 

 

Олігосахариди відносяться до класу пребіотиків та, в свою чергу, виступають селективним субстратом для росту та розвитку бактерій, а отже, покращують заселення кишечника корисними пробіотичними мікроорганізмами.

Спосіб застосування: Рекомендована доза дітям від 6 років та дорослим 1 капсула 2 рази на добу протягом 10-15 днів.

 

 

 

Особливості застосування: У разі прийому Лактімак Форте одночасно з антибіотиками та протигрибковими препаратами рекомендований інтервал між прийомом антибіотика або протигрибкового препарату та Лактімака Форте становить 2 години.

 

 

 

Застереження при застосуванні: підвищена чутливість до складових компонентів. Не перевищувати рекомендованої добової дози. З обережністю застосовувати при одночасному прийомі з імунодепресантами, такими як циклоспорин, азатіоприн та іншими, а також хіміотерапевтичними препаратами.

 

 

 

Побічна дія: зазвичай Лактімак Форте дуже добре переноситься, можливе виникнення побічної дії у вигляді надмірного газоутворення.

 

Характеристики
Основные
Производитель  Маклеодс
Страна производительИндия
Форма выпускаКапсулы
Количество в упаковке30 (шт.)
Информация для заказа
 • Цена: 181 грн.
Отзывы о товаре