Корзина
18 отзывов
ПроизводителиПоказать всеСвернуть
Контакты
ФОП Данилевская Н.В.
+380676143772
+380634202520
Наталья Витальевна
УкраинаЗапорожская областьЗапорожьеул Чаривная,161
Карта

Бебитол D3 капсулы+ омега №30

Бебитол D3 капсулы+ омега №30
 • В наличии

350 грн

Бебитол D3 капсулы+ омега №30
350 грн
В наличииБебитол D3 капсулы+ омега №30
+380676143772
 • +380634202520
+380676143772
 • +380634202520
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

 ДЗ необхідний для нормального росту та розвитку кісток і зубів.

Вітаміни важливі для нормального та здорового розвитку вашого немовляти.

Вітамін ДЗ необхідний для нормального росту та розвитку кісток і зубів. Вітамін ДЗ бере участь у звичайній мінералізації кісток, у процесі поділу клітин, у синтезі білків, при скороченні м'язів та нормальному функціонуванні імунної системи. Вітамін ДЗ належить до групи вітамінів, розчинних у жирах. Вітамін ДЗ синтезується природним шляхом у шкірі, де під впливом сонячних променів неактивна форма-провітамін Д перетворюється на активний вітамін ДЗ. Відсутність вітаміну ДЗ призводить до демінералізації кісткової тканини в результаті чого кістки стають крихкі, зростає небезпечність переломів, а у дітей викликає захворювання, яке називається рахіт. Це захворювання відрізняється різними деформаціями кісток, м'язовою слабкістю та зупинкою у рості. Вітамін ДЗ необхідний для новонароджених та дітей у інтенсивній фазі росту. З огляду на те, що новонароджені та немовлята не перебувають багато часу надворі і тому не підлягають впливу сонця, а грудне молоко не містить достатньої кількості вітаміну ДЗ, рекомендується компенсувати дефіцит вітаміна ДЗ починаючи з другого тижня після народження дитини.

Докозагексаєнова кислота (ДГК)

ДГК - це довголанцюгова омега-3 жирна кислота. ДГК є важливим структурним компонентом головного мозку, нервових клітин та сітківки ока, ДГК становить 97% всіх омега-3 жирних кислот мозку і 93% від загальної кількості омега-3 жирних кислот сітківки ока.

Жири становлять 60% структури мозку, з них 25% припадає на ДГК. ДГК, як надзвичайно важливий структурний елемент мозку, становить 30% від структурного жиру в сірій речовині мозку. Інтенсивний ріст мозку дитини відбувається в останньому триместрі вагітності і в перший рік його життя. В перші два рокі життя ДГК є одним з основних компонентів для розвитку елементів головного мозку.

Омега-3 жирні кислоти необхідні для розвитку мозку, пізнавальних і розумових фукцій, а також розвитку зору у новонароджених.
ДГК (ОНА)-олія, що міститься в Babytol ОНА Omega for you* капсулах - є високоочищена олія природного походження багата ДГК (DHA). З огляду на те, що ДГК омега-3 жирні кислоти не є похідним продуктом отриманим з риби, а отримані з природних водоростей, що ростуть у строго контрольованих умовах, немає ніяких сумнівів у тому, що сировина чиста, так як вона не добувається з забрудненого океану, добре переноситься організмом і має приємний смак.

ДГК впливає на:

 • Розвиток нервової системи дитини Розвиток головного мозку та розумових здібностей
 • Поліпшення психомоторних функцій, нормальний розвиток зору, гостроти зору та функцій очей

У клінічних дослідженнях додатково було доведено, що:

 • застосування ДГК омега-3 жирних кислот знижує ризик алергії, астми, інфекції навіть до 70%.
 • застосування ДГК омега-3 жирних кислот призводить до істотного поліпшення поведінки, масться на увазі: неуважність, концентраційні розлади, розлади настрою, гіперактивність, що є собливо о важливим у дітей з синдромом дефіциту уваги.

Babytol D3 + DHA Omega for you!” - це дієтична добавка, яка викориповупься для компенсації дефіциту вітаміну ДЗ та ДГК немовлят і дітей молодшого віку, починаючи з 8-го дня після народження до кінця 3-го року.

ЗАСТОСУВАННЯ

Babytol D3 + DHA Omega for you! забезпечує щоденну рекомендовану дозу вітаміну ДЗ та ДГК (400 IU D3 і 100 мг DHA Omega 3), що сприяє:

 • розвитку головного мозку новонароджених
 • розвитку пізнавальних, ментальних функцій у маленьких дітей
 • нормальному розвитку зору, гостроти зору та функцій очей у новонароджених
 • нормальній мінералізації кісток, розвитку і росту зубів і кісток у новонароджених та дітей

РЕКОМЕНДОВАНІ ДОЗИ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ

Немовлята та діти молодшого віку: по 1 капсулі щодня, з 8-го дня після народження до кінця 3-го року.

У випадку, якщо дитині рекомендовано застосовувати з метою профілактики вітамін К1 з Babytol 03 + К1 for you!* капсул до кінця третього місяця після народження, то після закінчення цього курсу рекомендується застосування Babytol 03 + ОНА Omega for you!* (з початку 4-го місяця). У перші три місяці в поєднанні з Babytol 03 + К1 for you!* рекомендується застосування чистих ДГК Омега-3 жирних кислот з Babytol ОНА Omega foryoul капсули.

СКЛАД:

1 капсула містить 10 мкг вітаміну ДЗ (400IU D3) і 100 мг докозагексаєнової кислоти (100 мг DHA Omega 3).

Інші інгредієнти капсули: желатин, загущувач (гліцерол), барвник (червоний оксид заліза).

УПАКОВКА:

30 капсул, які відкриваються відкручуванням ("Твіст-офф").

Характеристики
Основные
Производитель  Фарма
Страна производительШвейцария
Информация для заказа
 • Цена: 350 грн
Отзывы о товаре